Kernvrijwilligers gezocht!

Kernvrijwilligers gezocht!

Structureel werk · 8 uur/week
Binnenluiendijk 3, 1621 ME Hoorn, Nederland
Kunst & cultuur

Contactpersoon

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Activiteit Delen
Vereniging Hendrick de Keyser

#50747
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Vereniging-Hendrick-de-Keyser/activiteiten/Kernvrijwilligers-gezocht/50747 om je aan te melden

Samenvatting

Voor ons prachtige 17de-eeuwse museumhuis van Hendrick de Keyser Monumenten zoeken we enthousiaste kernvrijwilligers. Meld je aan!

Uitgebreide omschrijving

Kernvrijwilliger


Bezoekers van Huis Bonck ervaren hoe het was om te wonen in de 17de eeuw. Als kernvrijwilliger geef je elke bezoeker een warm welkom én ben je de heer of vrouw des huizes. Tijdens je dienst ben

jij verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in het Museumhuis. Jij weet wat te doen bij problemen en bent het aanspreekpunt voor je collega-vrijwilligers. Je weet hoe de kassa werkt en opent en sluit het huis. Samen met je collega-vrijwilligers en de gasten breng je het huis tot leven!


Wat bieden we je als kernvrijwilliger?


Hendrick de Keyser Monumenten biedt vrijwilligers een werkplek in dit bijzondere huis aan. Hendrick de Keyser is een professionele erfgoedorganisatie. Je werkt in een gezellig team vrijwilligers, aangestuurd door coördinator Pauline Dorhout.

Als kernvrijwilliger ontvang je een vaste vergoeding van € 15,50 per gewerkt dagdeel. Onze kernvrijwilligers bieden we een cursus Bedrijfshulpverlener (BHV) aan. Ook krijg je een pas waarmee je gratis alle 13 Museumhuizen van Hendrick de Keyser kunt bezoeken. Jaarlijks kunnen vrijwilligers deelnemen aan interessante lezingen en andere activiteiten.

 

Wat vragen we?


Hendrick de Keyser zoekt vrijwilligers met goede sociale en communicatieve vaardigheden. Als kernvrijwilliger ben je ongeveer twee dagdelen per week beschikbaar (dinsdag t/m zondag). Alle kernvrijwilligers krijgen een cursus Bedrijfshulpverlener aangeboden door de Vereniging.


Specifieke voorkennis is niet nodig, interesse in architectuur en/of de geschiedenis van de regio is gewenst. Daarnaast ben je bij voorkeur woonachtig in de gemeente waarin het huis is gevestigd of in een omliggende gemeente.

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

Hoe kom ik er?

Deze vrijwilligersvacature is verlopen Je kan hier andere vrijwilligersvacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Vereniging Hendrick de Keyser

Vereniging Hendrick de Keyser zet zich in voor het behoud van architectonisch of historisch belangrijke gebouwen en hun interieur. Gebouwen die door 'Hendrick de Keyser' onder de hoede worden genomen, voldoen aan strenge eisen. Het moeten sprekende voorbeelden zijn van de architectuur of de wooncultuur van een bepaalde periode. De geschiedenis moet niet alleen van buiten afleesbaar zijn, maar ook van binnen. Veel aandacht gaat daarom uit naar de bouwhistorische constructies en de kwaliteit van het interieur.
De collectie, die gemiddeld met vijf tot tien gebouwen per jaar groeit, omvat 421 panden en complexen, waaronder huizen, boerderijen, buitenplaatsen, hofjes, villa's, vissershuisjes en raadhuizen, verspreid over 108 plaatsen in heel Nederland.
In 2018 heeft Vereniging Hendrick de Keyser een Museumhuis aan de Binnenluiendijk in Hoorn geopend. Dit 17e-eeuwse koopmanshuis maakt onderdeel uit van een keten van Museumhuizen waarin bezoekers 500 jaar Nederlandse woongeschiedenis kunnen ervaren.

Vrijwilligersvacatures die je misschien ook interessant vindt

Medewerker balie, winkel, museum

Structureel werk · 4—8 uur/week

Hoorn

Medewerker balie, winkel, museum

Museum van de Twintigste Eeuw in Hoorn vrijwilligers voor de balie, winkel en museum.

Geplaatst door Museum van de Twintigste Eeuw
Het Museum van de 20e eeuw zoekt vrijwilligers m/v voor haar educatieve dienst

Structureel werk · 4 uur/week

Hoorn

Het Museum van de 20e eeuw zoekt vrijwilligers m/v voor haar educatieve dienst

Het Museum van de 20e Eeuw in Hoorn vertelt aan de hand van honderden voorwerpen en tientallen interieurs over het leven in de vorige eeuw.

Geplaatst door Museum van de Twintigste Eeuw
Medewerker technische dienst

Structureel werk · 6—7 uur/week

Hoorn

Medewerker technische dienst

Museum van de Twintigste Eeuw in Hoorn vrijwilligers voor de technische dienst

Geplaatst door Museum van de Twintigste Eeuw
Chauffeur Museum Shuttlebus

Eenmalig · 4—8 uur

Hoorn

Chauffeur Museum Shuttlebus

Als chauffeur van de 8-persoons elektrische pendelbus vervoer je bezoekers van en naar het Museum van de 20e Eeuw.

Geplaatst door Museum van de Twintigste Eeuw
Maak bezoekers blij met een kopje koffie én jouw gastvrijheid! ☕✨

Structureel werk · 8 uur/week

Hoorn

Maak bezoekers blij met een kopje koffie én jouw gastvrijheid! ☕✨

Word het warme welkom van het Museum van de 20e Eeuw! Sta achter de horecabalie, bedien de kassa en zorg voor een gezellige sfeer in ons Museum Café.

Geplaatst door Museum van de Twintigste Eeuw
Systeem beheerder ZCBS (Kennisbank)

Structureel werk · Flexibele uren

Hoorn

Systeem beheerder ZCBS (Kennisbank)

Wij zijn op zoek naar een getalenteerde en gemotiveerde Systeem beheerder voor de Kennisbank Vereniging Oud Hoorn

Geplaatst door Vereniging Oud Hoorn

Vind Workshops die bij jou passen

Jan

28

Besturen in beweging: bijeenkomst Wet- en regelgeving

Training · 28 jan, 19:30 - 21:00

Hoorn

Besturen in beweging: bijeenkomst Wet- en regelgeving

Vrijwilligers en bestuurders leren tijdens deze bijeenkomst de belangrijkste wetten en regels voor verenigingen en stichtingen praktisch toepassen.

Geplaatst door Vrijwilligerspunt

Feb

10

Cultuurplein Westfriesland. Jongerenparticipatie; Hoe doe je dat?

Training · 10 feb, 19:00 - 22:00

Hoorn

Cultuurplein Westfriesland. Jongerenparticipatie; Hoe doe je dat?

Betrekken van meer jongeren bij jouw gezelschap of vereniging. Hoe pak je dit succesvoller aan?

Geplaatst door Vrijwilligerspunt