Ervaringsdeskundige op gebied van eetstoornissen
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspunt.com/o/Stichting-Dalisay-Recovery/activiteiten/Ervaringsdeskundige-op-gebied-van-eetstoornissen/46858 om je aan te melden
Samenvatting
Ervaringsdeskundige ondersteuning als buddy voor ons vlinderproject en/of als ondersteuning bij inloopmomenten in het Inloophuis in MedemblikUitgebreide omschrijving
Voor ons vlinderproject (buddyproject) en voor ondersteuning tijdens inloopmomenten, zijn wij op zoek naar vrijwilligers met ervaring met eetstoornissen. Je hoeft niet per se zelf een eetstoornis gehad te hebben, mag ook als naaste. Ervaring op dit vlak is wel nodig.
Vlinderproject
Dit ss een buddyproject waarbij we een bezoeker/cliënt met een eetstoornis koppelen aan een vrijwilliger met ervaring met eetstoornissen. Je biedt de cliënt een luisterend oor, deelt jouw eigen ervaring op momenten dat de cliënt daar behoefte aan heeft en ondersteunt in het herstelproces. Ook is er ruimte om samen leuke dingen te ondernemen of samen te werken aan opdrachten in het vlinderboek.
Ondersteuning inloopmomenten/ creatieve middagen
Tijdens inloopmomenten help je met het voorbereiden van de activiteiten, klaarzetten/opruimen van de lunch, ga je tijdens de inloopmomenten met de bezoekers in gesprek en bied je een luisterend oor, deelt je ervaringen als daar behoefte aan is en helpt bij de activiteiten. Tijdens deze inloopmomenten zijn zowel de mensen met een eetstoornis, als ook de naasten van harte welkom!
Onze ervaringsdeskundige vrijwilligers volgen een training leerweg ervaringsdeskundigheid en daarnaast bieden wij verschillende andere workshops en trainingen aan.
Ook is er regelmatig overleg met andere ervaringsdeskundige vrijwilligers.
Wij vragen een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). Deze wordt door ons vergoed.
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Over Stichting Dalisay Recovery
Dit doen we door middel van het aanbieden van inloopmomenten, creatieve en licht actieve middagen en 1 op 1 ondersteuning. Ook hebben wij op het moment een pilot buddy project lopen.
Wij organiseren ook regelmatig lotgenoten bijeenkomsten, interessante lezingen en workshops.